Drozd napisał(a):

|
Bzdura, jak mawiał inż Mamoń ludziom podoba się to co już znają. Jak się do porzygania puszcza syf to i do syfu się przyzwyczają. Kogo obchodziłaby jakaś matka gdyby od pół roku nie robiono z niej gwiazdy. Tymczasem cudak nas sprzedaje, ale niby nikogo to nie interesuje...
|
Sprzedaje się to, na co jest popyt. Trudno mieć pretensje do prywatnych mediów, że puszczają to, co ludzi interesuje i z czego mają pieniądze.
No ale o czym ja tu piszę. Tak wiele tutaj kryptosocjalistów, którzy oczekują od rządu zapewnienia pracy i mieszkań, więc i pewnie media też chcieliby kontrolowane odgórnie, żeby zamiast dyrdymałów puszczali w eter tylko ważne rzeczy™.