Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 18.02.2013, 11:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to prawda to jestem bardzo spokojny o naszą przyszłość. Nie dlatego że uważam, że Nawałka to jest świetny trener. Skądże znowu. Po prostu to będzie pokaz chęci dalszego inwestowania Cupiała w Wisłę. To wystarczy.
Jak na razie tylko chęć zmiany trenra. Takie szopki już przerabialiśmy, często nie szły w parze z okazaniem mu zaufania, czy daniem wolnej ręki i doinwestowaniem składu.
Jeśli przepowiednia MB się spełni, to można być o tyle spokojnym, że BC nie porzuci klubu, czy nie sprzeda golasowi jak Król. W dzisiejszych czasach i polskich realiach to i tak dobrze lub bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez tofik : 18.02.2013 o godz. 11:36.
..
Odpowiedz cytując