Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5495
Stary 17.02.2013, 19:03
fugiel napisał(a):Wyświetl post
Kula był świetnym piłkarzem, a jakim jest trenerem to będzie wiadomo się dopiero za parę miesięcy. Trzeba poczekać. Facet miał drużynę przez cały okres przygotowawczy, trzeba dać mu czas na wykazanie się.

Sparingi są mocno niemiarodajne i tyle. Często jest tak, że jak grasz z gorszym przeciwnikiem to nie grasz na 100% i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Zwyczajnie dostosowujesz się umiejętnościami do swoich przeciwników w takich sparingach. Dlatego trochę nie rozumiem po co organizować sparingi z takimi drużynami.

Nie dramatyzujcie
popatrz na kluby z Bundesligi z kim grają sparingi przed sezonem
Odpowiedz cytując