Szkoda mi słów. Cokolwiek napiszę, Ty i tak przekręcisz, nie zrozumiesz.
Tak, Milik przychodził do Zabrza jako gwiazda i miał tam kontrakt gwiazdorski. Poza naszym zasięgiem.
Grantar napisał(a):

|
Nic - sparingi to zmylanie przeciwników ligowych ?.
|
Szczerze? Szkoda mi czasu na tłumaczenie Ci czym są sparingi. Jeżeli dotąd nie zrozumiałeś dlaczego zawodnikom i drużynom do statystyk nie liczy się meczów sparingowych, to znaczy że ja również Ci tego nie przekażę.