Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#943
Stary 15.02.2013, 21:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Ale jestem przeciwny temu zeby go usprawiedliwiac czy lansowac tylko dlatego ze gral x-lat w Wisle. Chce byc profesjonalista to traktujmy go profesjonalnie. Bedac trenerem takiego klubu jak Wisla jestes pod presja, czy ci sie podoba to czy nie. Praca w takim klubie zoobowiazuje, a poprzednicy sa wykladnia dla jego poczynan.

Nie powiedzie mu sie to trudno. Pozniej moze byc skautem, zasiadac w radzie lub byc honorowym prezem. Lata mi to.
A gdzie go ktoś usprawiedliwia czy tym bardziej lansuje? Ja raczej zauważam przypierdzielanie się do niego, bo się ubrał nie tak jak sobie forumowicze życzą albo że ma niemodnego wąsa... Z Twoich postów też nie płynie uzasadniona krytyka.
Odpowiedz cytując