Dariook napisał(a):

Przecież to jasne jak słońce, że jest tylko "tymczasowym" .
Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie tego, że miał by on się zająć budową wielkiej Wisły.
Tak na marginesie, to ja mu szansy nie odbieram, jednak wynik tego jest chyba oczywisty.
|
Czy będzie jeszcze szansa na budowę wielkiej Wisły czyli następny duży zastrzyk talarów od Cupiała? To pierwsze pytanie. Mam nadzieję, że tak (przyznam, że to zupełnie irracjonalne na ten moment).
Co do Kuli jestem podobnego zdania jak Lysy i serek.
Uda mu się - z największą radością będę bił piłkarzom i Jemu brawo, będzie kicha - wszyscy dostaną po głowie.
Co nie zmienia faktu, że swoją drogą nigdy MU nie zapomnę tych ponad 10 lat gry dla Wisły - serca, ambicji i umiejętności.