Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 15.02.2013, 17:41
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jasne jak słońce, że jest tylko "tymczasowym" .
Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie tego, że miał by on się zająć budową wielkiej Wisły.

Tak na marginesie, to ja mu szansy nie odbieram, jednak wynik tego jest chyba oczywisty.
Więc z łaski swojej odp... się już od niego, bo to analizowanie wypowiedzi trenera i szukanie okazji by się do niego czegoś przyczepić staje się już nudne. Mam przypomnieć jak zaczynał Kazimierz Moskal ? O:4 z Groclinem, pomimo takich asów jak Błaszczykowski, Zieńczuk, czy Brożek w składzie. Nie od razu Kraków zbudowano. Czy Kulawik będzie dobrym trenerem, na ten czas trudno osądzać, ale zamiast dawać szanse pierwszemu lepszemu przybłędzie lepiej postawić na Wiślaka z krwi i kości. Na dobrego zagranicznego trenera nas nie stać i uświadom to sobie.
Odpowiedz cytując