Dariook napisał(a):

Przecież to jasne jak słońce, że jest tylko "tymczasowym" .
Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie tego, że miał by on się zająć budową wielkiej Wisły.
Tak na marginesie, to ja mu szansy nie odbieram, jednak wynik tego jest chyba oczywisty.
|
Więc z łaski swojej odp... się już od niego, bo to analizowanie wypowiedzi trenera i szukanie okazji by się do niego czegoś przyczepić staje się już nudne. Mam przypomnieć jak zaczynał Kazimierz Moskal ? O:4 z Groclinem, pomimo takich asów jak Błaszczykowski, Zieńczuk, czy Brożek w składzie. Nie od razu Kraków zbudowano. Czy Kulawik będzie dobrym trenerem, na ten czas trudno osądzać, ale zamiast dawać szanse pierwszemu lepszemu przybłędzie lepiej postawić na Wiślaka z krwi i kości. Na dobrego zagranicznego trenera nas nie stać i uświadom to sobie.