Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22733
Stary 15.02.2013, 17:37
Byłem zwolennikiem Vladimera zanim jeszcze trafił do Polonii, uważam go za dobrego napastnika co potwierdził w TME.
A teraz Gruzin może dopiero pokazać swój cały potencjał grając z takim zawodnikiem jak Ljuboja, Radovic,
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.02.2013 o godz. 17:40.
..
Odpowiedz cytując