|
Byłem zwolennikiem Vladimera zanim jeszcze trafił do Polonii, uważam go za dobrego napastnika co potwierdził w TME.
A teraz Gruzin może dopiero pokazać swój cały potencjał grając z takim zawodnikiem jak Ljuboja, Radovic,
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.02.2013 o godz. 17:40.
. .
|