Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
madridista89
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
444
15.02.2013, 15:43
jesli to pytanie bylo gdzies wyzej to przepraszam.. Czy przy wyrabianiu nowej KK zwraca się starą czy można zatrzymać ? wie ktoś
madridista89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madridista89
Znajdź inne posty napisane przez madridista89