Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21229
Stary 15.02.2013, 13:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty wrzuciłeś przykłady, którymi się pogrążasz. Przeniesienie do KGHM do Kanady to nie relegacja, a awans i to znaczny. KGHM po kupieniu kanadyjskiego giganta zaczyna inwestować w obu Amerykach i nic dziwnego, że potrzebowali tam doświadczonego menadżera. A poza tym sugerowanie się zmianami na stanowiskach prezesa to żenada, gdyż wiadomo, że tam dochodzi do rotacji raz na kilkanaście miesięcy (zwykle, chyba że częściej), a firmy trzyma zarząd i właśnie dyrektorzy/kierownicy, którzy często są niezatapialni przez dekady. Posłuchałbyś choćby Wiplera, a czytasz wyłącznie brednie od Sakiewicza, czy Karnowskich i ich guru od ekonomii Szewczaka
A kto powiedział, że Balczun na tym straci ? Skasowali go, dali mu coś w zamian i mają wolna rękę aby opchnąć dobrą polska spółkę (przynoszącą państwu polskiemu zyski a denerwującą konkurencję niemiecka i rosyjską) Niemcom lub Rosjanom albo obu na spółę.
A temu koledze co Cie tak w buca (krakowskie określenie ) robi spytaj sie o Jakuba Karnowskiego "apolitycznego" szefa PKP ze stajni Balcerowicza, kolegi Sławusia Nowaka vel "brylantynki"

A z innej beczki. Rozgrzani sędziowie nadal w akcji :
http://wpolityce.pl/wydarzenia/47170...rofesora-z-rpp

No i kolejny budowlany sukces ekipy Tuska czyli "stadion narodowy" znowu w opałach. Po Modlinie chyba kolejna sztandarowa klapa.