Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62660
Stary 15.02.2013, 09:51
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Generalnie potrzebujemy :
- trenera
- 10 zawodników ( Małeckiego już mamy)
Jednak nie szukajmy dziury w całym. Jest niemal pewne, że to co mamy, na ligę powinno wystarczyć.
By ją wygrać ?
czy by ją zachować ....?

polecam uwadze: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ale_zadne.html
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.02.2013 o godz. 11:11.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując