Dariook napisał(a): 
Generalnie potrzebujemy :
- trenera
- 10 zawodników ( Małeckiego już mamy) 
Jednak nie szukajmy dziury w całym. Jest niemal pewne, że to co mamy, na ligę powinno wystarczyć.
|
By ją wygrać ?
czy by ją zachować ....?
polecam uwadze: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ale_zadne.html
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.02.2013 o godz. 11:11.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|