Pablo84 napisał(a):

Też już niebawem. PKP Cargo, które jak kura co przynosi złote jaja będzie wkrótce zarżnięte. Chętni na nią są firmy państwowe, niemiecki Deutsche Bahn i rosyjska kolej. Okazuje się, że polskie Cargo, które jest w rozkwicie nie może działać jako firma państwowa chociaż konkurencja, która chce ją kupić może.
Nie ma co się łudzić. Po stoczniach, rynek transportu pójdzie na odstrzał. W Berlinie czy Moskwie będzie wielka radość , kolejny cel zostanie osiągnięty.
Polsla zostanie krajem bez stoczni, polskich banków, sieci handlowych, firm transportowych a teraz jak widać nawet bez ziemi, która kupuja Niemcy przez podstawione słupy a lokalni działacze PO im to umożliwiają.