cfa napisał(a):

@Dariook
No właśnie, ale generalnie każdy widział potrzebujemy wzmocnień na wskazane pozycje, każdy poza Jackiem. Może nasz p.o. prezes nie widzi rzeczy oczywistych, albo nie miał akurat propozycji od agentów, ewentualnie kasy na takich zawodników.
|
Co Wy chcecie?
Mały - napastnik

Sraki - pomoc
Kosa - LO

Gerard - bramka
Łysy spisał się na medal

W dodatku Sobol cofnięty do obrony... to prawie tak jakbyśmy pozyskali dwóch obrońców
