Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62658
Stary 15.02.2013, 09:13
Za tydzień rusza liga ......................Niech Cupiał będzie z nami ,a to taki drobny upominek dla naszego DOBROCZYŃCY http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
Ostatnio edytowane przez wikink1 : 15.02.2013 o godz. 09:16.
Odpowiedz cytując