Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
22728
15.02.2013, 08:43
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
No ciekawa ofensywa. Powiem szczerze, że ich prezes mocno pracuje odkąd przyszedł.
Jeśli jeszcze dojdzie do nich Wasyl to mają bardzo dobre okienko transferowe.
Darii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darii
Znajdź inne posty napisane przez Darii