Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62657
Stary 15.02.2013, 07:56
@Dariook
Tak bo 0-0 daje 1 pkt, w sumie zostało 15 co daje 15 pkt. Widocznie Tomasz liczy na jakąś wygraną jeszcze, żeby osiągnąc magiczny pułap 20 pktów w rundzie.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe skąd info o zapotrzebowaniu na czterech graczy w tym napastnika. Druga sprawa - jeśli to prawda to czym kieruje się Jacek przy wymianie zawodników? Chyba nie zdaniem Kulawika.
No właśnie, ale generalnie każdy widział potrzebujemy wzmocnień na wskazane pozycje, każdy poza Jackiem. Może nasz p.o. prezes nie widzi rzeczy oczywistych, albo nie miał akurat propozycji od agentów, ewentualnie kasy na takich zawodników.
Ostatnio edytowane przez cfa : 15.02.2013 o godz. 08:52.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując