bonawentura napisał(a):

A Ty myślisz, że zakup napastnika spowoduje jakąkolwiek poprawę w grze Wisły? Wisła, moim prywatnym zdaniem, potrzebuje:
a) defensywnego pomocnika
b) prawego obrońcy
c) lewego obrońcy.
Te transfery powinny były być priorytetami zimą. Niestety - Bednarz oczadział, jak zwykle, sprowadzając Sarkiego i jeszcze jakiegoś Gerarda.
|
Równie mocno potrzebujemy:
d)lewego pomocnika
e)prawego pomocnika
f)środkowego ofensywnego pomocnika
...
g)napastnika
Generalnie nie ma kim grać. Takie realia.