Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62653
Stary 15.02.2013, 00:37
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz, że zakup napastnika spowoduje jakąkolwiek poprawę w grze Wisły? Wisła, moim prywatnym zdaniem, potrzebuje:
a) defensywnego pomocnika
b) prawego obrońcy
c) lewego obrońcy.

Te transfery powinny były być priorytetami zimą. Niestety - Bednarz oczadział, jak zwykle, sprowadzając Sarkiego i jeszcze jakiegoś Gerarda.
Równie mocno potrzebujemy:
d)lewego pomocnika
e)prawego pomocnika
f)środkowego ofensywnego pomocnika
...
g)napastnika

Generalnie nie ma kim grać. Takie realia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując