sovinho_02 napisał(a):

Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił,
|
O potencjale ofensywy świadczy chociażby łatwość z jaką dochodzimy do sytuacji bramkowych i ilość oddawanych strzałów na bramkę przeciwników.
Sorry ale gdybyśmy mieli jakikolwiek potencjał w ofensywie to po stronie zdobyczy bramkowych nie widniała by liczba 14! Ale i tak nie potrafię zrozumieć jak z solidnych piłkarzy zrobiła się banda parodystów ...