Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62649
Stary 14.02.2013, 20:13
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił,
O potencjale ofensywy świadczy chociażby łatwość z jaką dochodzimy do sytuacji bramkowych i ilość oddawanych strzałów na bramkę przeciwników.

Sorry ale gdybyśmy mieli jakikolwiek potencjał w ofensywie to po stronie zdobyczy bramkowych nie widniała by liczba 14! Ale i tak nie potrafię zrozumieć jak z solidnych piłkarzy zrobiła się banda parodystów ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując