sovinho_02 napisał(a):

|
Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił ........
|
Wręcz przeciwnie ...
Pamiętam jak narzekaliśmy na Pawła Brożka ... ale przecież aktualni nasi snajperzy są po prostu słabsi