sovinho_02 napisał(a):

|
Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił
|
.......icie Hipolicie. Kosowski i Zieńczuk (w formie) na skrzydłach i Brożek w ataku to był ostatni zespół z potencjałem w ofensywie. Teraz potencjał mamy niewiele większy niż miejsce które zajmujemy w tabeli.