Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62647
Stary 14.02.2013, 18:46
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił
.......icie Hipolicie. Kosowski i Zieńczuk (w formie) na skrzydłach i Brożek w ataku to był ostatni zespół z potencjałem w ofensywie. Teraz potencjał mamy niewiele większy niż miejsce które zajmujemy w tabeli.
Odpowiedz cytując