Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26872
Stary 14.02.2013, 18:43
Witam. Kupiłem telewizor LG i za każdym razem przy włączeniu wyskakuje mi plansza z pytaniem czy przełączyć na tryb 3D. Da się zrobić tak ,żeby to nie wyskakiwało? Jakby ktos wiedział to zapraszam na priv.
Odpowiedz cytując