Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62646
Stary 14.02.2013, 18:30
Wiecie dlaczego gramy tak słabo, bo mamy słabą obronę. Potencjał ofensywny w ciągu ostatnich kilku lat jakoś specjalnie się nie zmienił, ale kilka lat temu mieliśmy w obronie Baszcza,Głowę,Clebera, Dudkę i jeszcze świetnego Sobola na DP. Teraz jest co chwila zmiana w obronie bo zawodników mamy słabych.
W lecie z całej formacji defensywnej (licząc GK i DP) ubędą: Pareiko, Jaliens, Sobolewski, przydałoby się wytransferować Bunozę i Chaveza. Za nich oczywiście muszą być wzmocnienia, ale jeśli konkretne to musi to trochę kosztować. Ja bym proponował:
Łukasza Brozia - kontrakt do lata 2014, od roku chce odejść za granicę ale jakoś nie ma ofert więc może się skusi
Tomasza Lisowskiego z Korony - kontrakt do końca 2014 solidny ligowiec i walczak
Łukasza Piątka z Polonii z którym podobno już rozmawiamy
do tego Nalepa wróci z wypożycznia i defensywa składałaby się wtedy z :
Miśkiewicz - Broź, Głowacki, Nalepa, Lisowski - Piątek
wtedy w defensywie mamy dwóch młodych zawodników, jednego weterana,dwóch solidnych ligowców i jednego zawodnika ocierającego się o reprezentację.

PS. To są oczywiście tylko moje propozycje, każdy może mieć własne zdanie.
Odpowiedz cytując