Uran235 napisał(a):

Okej rozrysuję wszystko, żeby było jasno, jak u Gmocha.
1. Poprzedni mój post należy traktować jako sarkazm. Nie uważam, żeby jakiekolwiek transfery - dobre czy złe - miały wpływ na poziom absurdu w tym temacie.
|
Domyśliłem się. Ale to o czym wspominasz to też najczęściej sarkazm.
Uran235 napisał(a):

|
2. Chciałem zaakcentować, że Łysemu obecnie dostaje się za wszystko. Nie to żeby mu się nie należało, ale jak nie ma poważnego tematu, to trzeba rozkręcić jakiś niepoważny i przy okazji mu dowalić.
|
Łysemu dostaje się za wszystko? To znaczy? Dostaje mu się głównie za ofiary losu które są i będą na garnuszku Wisły z jego przyczyny.