Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62645
Stary 14.02.2013, 17:06
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Okej rozrysuję wszystko, żeby było jasno, jak u Gmocha.

1. Poprzedni mój post należy traktować jako sarkazm. Nie uważam, żeby jakiekolwiek transfery - dobre czy złe - miały wpływ na poziom absurdu w tym temacie.
Domyśliłem się. Ale to o czym wspominasz to też najczęściej sarkazm.

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
2. Chciałem zaakcentować, że Łysemu obecnie dostaje się za wszystko. Nie to żeby mu się nie należało, ale jak nie ma poważnego tematu, to trzeba rozkręcić jakiś niepoważny i przy okazji mu dowalić.
Łysemu dostaje się za wszystko? To znaczy? Dostaje mu się głównie za ofiary losu które są i będą na garnuszku Wisły z jego przyczyny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.02.2013 o godz. 17:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując