MatMario napisał(a):

|
To nie ja zacząłem z suwerenem, jeśli nie potrafisz ogarnąć 3 postów w rzędzie to nie za dobrze z Tobą i raczej wyśmiewam taki sposób myślenia o władzy. Do radnych tuskoidów mogę wystąpić tylko o to aby się nie wpierdalali w nie swoje zadania i niech dalej tworzą budki dla ptaszków, kaczek i innym im podobnym skrzywdzonym przez los istotom.
|
Wbrew pozorom bardzo słuszna inicjatywa. W każdym bądz razie, jedyna mądra rzecz w RM w ostatnim czasie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern