Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 14.02.2013, 11:20
MatMario napisał(a):Wyświetl post
To nie ja zacząłem z suwerenem, jeśli nie potrafisz ogarnąć 3 postów w rzędzie to nie za dobrze z Tobą i raczej wyśmiewam taki sposób myślenia o władzy. Do radnych tuskoidów mogę wystąpić tylko o to aby się nie wpierdalali w nie swoje zadania i niech dalej tworzą budki dla ptaszków, kaczek i innym im podobnym skrzywdzonym przez los istotom.
Wbrew pozorom bardzo słuszna inicjatywa. W każdym bądz razie, jedyna mądra rzecz w RM w ostatnim czasie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując