Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21218
Stary 14.02.2013, 10:11
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Drozd


Nie głosowałem na PiS, PO, SLD, RP, PSL - jestem postkomuchem. Drozd spryciarzu przejrzałeś mnie! masz u mnie
piwo.
Skoro tak to straciłeś głos. Czy jesteś post komuchem? Pewnie nie, ale swoją utratą głosu zrobiłeś post komuchom dobrze.

Nie mów, że tego nie rozumiesz. Podobnie jak sensu mojego poprzedniego wpisu.
Hej Nasz TS !!