Worcester napisał(a):

Drozd
Nie głosowałem na PiS, PO, SLD, RP, PSL - jestem postkomuchem. Drozd spryciarzu przejrzałeś mnie! masz u mnie
piwo.
|
Skoro tak to straciłeś głos. Czy jesteś post komuchem? Pewnie nie, ale swoją utratą głosu zrobiłeś post komuchom dobrze.
Nie mów, że tego nie rozumiesz. Podobnie jak sensu mojego poprzedniego wpisu.