Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21217
Stary 14.02.2013, 10:10
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Jareczek KA niedługo wraz z profesorem Zglińskim przejmą władze ( chyba że któryś z nich zostanie wybrany papieżem a słuchy chodzą że Jarek wacha sie pomiędzy premierostwem a papiestwem )

Skład przyszłego rzadu PISdy:
Le Premier : zależy jak głosować bedzie konklawe czy Don Jaro zostanie papieżem wtedy prof Glina jeśli nie to Don Jaro
Minister zdrowia i planowania rodziny: Anna Sobecka- licencjonowany instruktor metod naturalnego planowania rodziny
Minister ds. Równouprawnienia : poseł Górski , zacny poseł znany ze swej tolerancji
Minister Edukacji: prof. Pawłowicz , bezkompromisowa matka piątki dzieci , każde z innym mężczyzna , prywatnie lesbijka.
Minister Finansów: prof nieśmiertelna Gilowska
Minister Obrony i MSW: Agent James Bond 007 a nie sory nie ten agent , Agent pól naga klata- Tomek
Minister Sprawiedliwości : najsprawiedliwszy z najsprawiedliwszych Jarosław KA , bedzie łączył stanowiska
Minister Sportu: Jan Tomaszewski
Minister Transportu Kolowego i lotniczego: Antoni Macierewicz

Tak mniej wiecej wyglada nowy gabinet cieniASÓW partii PiS
Tak jak poczytałem Twoje "dokonania" w niniejszym temacie stwierdzę tylko jedno:
nie jest istotne na kogo głosowałeś - istotne jest to, że PiS i Kaczyńskiego nienawidzisz co jawi się nie tylko w cytowanym powyżej wpisie, ale również w poprzednich.
Co do ludzi "wyrzucanych" przez Kaczyńskiego - zdecydowana większość z nich odeszła, bo nie zgadzała się z taką czy inną kwestią polityki partyjnej, a w przeciwieństwie do "konserwatystów" z PO nie trzymała ich moc posad rządowo-samorządowych. Poszli na swoje i niczego wielkiego nie zdziałali.

Wracając zaś do Twojej nienawiści - mam 4 wersje:
1) jesteś zwolennikiem Tuska - ostatnio na forach internetowych ponowne nasilenie działalności "młodych POwców" jest zdecydowanie widoczne....
2) jesteś zwolennikiem Palikota - sfrustrowanym całą hucpą z nim związaną - odreagowujesz na znienawidzonym PiS;
3) jesteś byłym LPRowcem zamawiającym pięć piw, który nie może darować Kaczyńskiemu pogrzebania politycznej kariery "Długiego Romana"
4) jesteś zwolennikiem Korwina - ten facio mieniący się jedynym prawdziwym prawicowcem/liberałem/konserwatystą/ etc. całym swoim działaniem na niwie polityki skutecznie ośmiesza prawicowość/konserwatyzm/liberalizm - może uwieść jedynie studentów i świeżo upieczonych maturzystów, którzy jeszcze nie zaczęli na życie zarabiać.
Tylko te 4 środowiska żywią wyraźną nienawiść do PiS i Kaczyńskiego, w taki sposób nie wypowiadają się SLDowcy czy PSLowcy. Nienawiść, która wynika z jednego - że Kaczyński cały czas pozostaje w polityce z ok. 30% poparciem.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!