MatMario napisał(a):

|
Do radnych tuskoidów mogę wystąpić tylko o to aby się nie wpierdalali w nie swoje zadania i niech dalej tworzą budki dla ptaszków, kaczek i innym im podobnym skrzywdzonym przez los istotom.
|
Z tym to się zgadzam jak najbardziej ! Radna Latos chyba nawet do tego się nie nadaje.

za skomplikowane to dla niej zadanie. Stawowy mógłby zbijac budy dla psów bo nie tak dawno coś o tym szczekał w kontekście stadionu przy R22.