|
Kapka to chyba trzyma pół rodziny Cupiała za zakładnika skoro przez tyle lat taki cwaniak i gracz jak boss nie może sobie z nim poradzić... Bądźmy poważni. Kapka (idąc dalej Bednarz itd.) jest w klubie bo Bogusław Cupiał tego chce. Nikt mu nie miesza w głowie, nikt mu nie trzyma pistoletu przy skroni.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|