Chciałem tylko przypomnieć, że przeprowadzono 2 ekspertyzy dot stanu fundamentów- pierwsza zaraz po wykupieniu forum przez jakiegoś inwestora, który chciał zburzyć i wybudować bloki dla zarobasów. Oczywiscie w ekspertyzie wykazano, ze fundamenty podmakają.Kolejna - po paru latach, wykazała, że fundamenty są w dobrym stanie.W dzisiejszej Polsce można wszystko można zburzyć.
Tymczasem Forum to jedna najładniejszych budowli tamtej epoki, hotel ten był uważany za cudo techniki i do tej pory nie wiem jak można było go tak zniszczyć.Dlatego ciągle mam nadzieję, że da się go przystosować do dzisiejszych czasów, bo jestem pewien na 100% że równie śmiałego projektu tam nie będzie- co najwyżej jakieś smutne bloki w marmurach i 2 metrowymi ogrodzeniem i wartownikiem.
http://www.youtube.com/watch?v=v30Ys7L7mI4
Gdyby we wcześniejszych latach podchodzono by do sprawy tak jak ty, to nic by się nie uchowało.