Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 14.02.2013, 09:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Równie a może jeszcze bardziej przygnębiający jest Kazimierz, z ruderami i rozsypującymi się kamienicami. Dlaczego jeszcze nie wystapiłeś suwerenie do swoich kochanych radnych tuskoidów, aby również wyburzyli ta dzielnicę i ją "ucywilizowali" budując nowe budynki pod budownictwo wielorodzinne. Idąc tym samy tokiem myslenia możesz dojść np. do Oswięcimia, tam też stoja takie stare baraki, które tez można rozebrać i dać pozwolenie develouperom na wybudowanie w tym miejscu jakiegos fajnego osiedla z zielenią.
To nie ja zacząłem z suwerenem, jeśli nie potrafisz ogarnąć 3 postów w rzędzie to nie za dobrze z Tobą i raczej wyśmiewam taki sposób myślenia o władzy. Do radnych tuskoidów mogę wystąpić tylko o to aby się nie wpierdalali w nie swoje zadania i niech dalej tworzą budki dla ptaszków, kaczek i innym im podobnym skrzywdzonym przez los istotom.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując