MatMario napisał(a):

|
Forum i ta strona Wisły jest przygnębiająca, wygląda to jak slamsy gdzie człowiek boi się o życie,
|
Równie a może jeszcze bardziej przygnębiający jest Kazimierz, z ruderami i rozsypującymi się kamienicami. Dlaczego jeszcze nie wystapiłeś suwerenie do swoich kochanych radnych tuskoidów, aby również wyburzyli ta dzielnicę i ją "ucywilizowali" budując nowe budynki pod budownictwo wielorodzinne. Idąc tym samy tokiem myslenia możesz dojść np. do Oswięcimia, tam też stoja takie stare baraki, które tez można rozebrać i dać pozwolenie develouperom na wybudowanie w tym miejscu jakiegos fajnego osiedla z zielenią.