arti napisał(a):

|
Jak my będziemy stwarzali sytuacje i strzelali gole? Fuksem, przypadkiem i... co poza tym?
|
Poza tym po samobójach przeciwników i (choć tu może być różnie) po karnych.
No i - rzecz jasna dla ekspertów i koneserów - po indywidualnych akcjach Sikorskiego.
Sobolewski w ofensywie od dłuższego czasu niewiele nam dawał. Za rok walka o utrzymanie, ale tym razem raczej już na noże, bo bez dwóch czerwonych latarń ligi. Przydałaby się dobra obrona...