Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.02.2013, 20:33
arti napisał(a):Wyświetl post
Jak my będziemy stwarzali sytuacje i strzelali gole? Fuksem, przypadkiem i... co poza tym?
Poza tym po samobójach przeciwników i (choć tu może być różnie) po karnych.
No i - rzecz jasna dla ekspertów i koneserów - po indywidualnych akcjach Sikorskiego.

Sobolewski w ofensywie od dłuższego czasu niewiele nam dawał. Za rok walka o utrzymanie, ale tym razem raczej już na noże, bo bez dwóch czerwonych latarń ligi. Przydałaby się dobra obrona...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując