Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20070
Stary 13.02.2013, 19:30
A ja nadal twierdzę z uporem maniaka, że Czekaj może zostać naprawdę niezłym obrońcą (odbiór piłki i warunki fizyczne ma ten chłopak ponadprzeciętne). Młody jest, popełnia błędy i najgorsze - nie myśli, ale to wynika bardziej z braku doświadczenia niż głupoty. Jemu potrzeba teraz jak najwięcej regularnej gry, jak nie u nas to na wypożyczeniu. Tylko regularna gra w meczach o stawkę, gdzie każdy błąd może kosztować drużynę cenne punkty pozwoli wyeliminować jego największe mankamenty.
Wszystkiego najlepszego Michał!

Odpowiedz cytując