Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21207
Stary 13.02.2013, 19:22
Mareq napisał(a):Wyświetl post
...
Mareq - krótkie pytanie do Ciebie - czy uważasz, że rząd z Donaldem Tuskiem na czele odniósł podczas negocjacji sukces? Nie pytam o to, czy dostaniemy mniej netto czy więcej niż ostatnio. Nie pytam czy jest obiecane 300 mld czy nie. Pytam o Twoje odczucie na temat tego, czy dało się ugrać więcej?