Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20067
Stary 13.02.2013, 18:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A pamiętasz Tomek 11 pierwsze mecze Głowackiego w Wiśle czy za młody jesteś?
Jak moze pamietac.11 przy jego nicku to wiek.
Czekaj na poczatku (np.mecz ze scyzorami )robil na mnie lepsze wrazenie niz Glowa w porownywalnym wieku.
Odpowiedz cytując