Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline
#
20067
13.02.2013, 18:01
serek.c2
napisał(a):
A pamiętasz Tomek 11 pierwsze mecze Głowackiego w Wiśle czy za młody jesteś?
Jak moze pamietac.11 przy jego nicku to wiek.
Czekaj na poczatku (np.mecz ze scyzorami )robil na mnie lepsze wrazenie niz Glowa w porownywalnym wieku.
Yossarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yossarian
Znajdź inne posty napisane przez Yossarian