Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
21200
13.02.2013, 17:32
Nastepny sekciarz ...
Nie byłem i nie jestem zwolennikiem PO
Nie głosowaniem i nie będę głosował na PO.
Mózgi wam tez wypralo fanatycy Prezesa Jarka
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87