|
Nie chodzi o to kogo zatrzymał i ile razy, ale o to, że gra tam w pierwszej 11 cały czas. Ktoś coś w nim musiał zobaczyć czego nie widzieli w Wiśle. Kto ma rację się okaże. Na pewno nie jest mu łatwo bo on tak naprawdę dopiero zaczyna grę w piłkę na jakimś poziomie.
Zresztą roztrząsanie tematu Kurty w tym temacie jeść dość jałowe, bo on nie jest już zawodnikiem Wisły i już prawdopodobnie nie będzie.
|