Co to znaczy że sie buduje ? Ktoś kupił teren, buduje , co złego w biurowcach czy galeriach

Pamiętasz co było na miejscu galerii krakowskiej , Kazimierz czy plazy

Serio było lepiej ? Biurowce najlepiej żeby stał szkieletor 30 lat.
Za prywatna kasa przedsiębiorcy budują to co im przyniesie zysk ? Co maja drugi Wawel zbudować ? Rozliczaj miasto za miejskie inwestycje , prywatny biznes zostaw w spokoju.
Podatków nie płaca firmy w galeriach duże tylu carrefeur itp. To wina prawa nie galerii . Właściciel galeri myślisz nie płaci podatku od nieruchomosci czy podatku od zysku z wynajmu powierzchni sklepowej

Serio masz pojęcie o czym piszesz
