Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 13.02.2013, 15:13
Co to znaczy że sie buduje ? Ktoś kupił teren, buduje , co złego w biurowcach czy galeriach
Pamiętasz co było na miejscu galerii krakowskiej , Kazimierz czy plazy Serio było lepiej ? Biurowce najlepiej żeby stał szkieletor 30 lat.
Za prywatna kasa przedsiębiorcy budują to co im przyniesie zysk ? Co maja drugi Wawel zbudować ? Rozliczaj miasto za miejskie inwestycje , prywatny biznes zostaw w spokoju.

Podatków nie płaca firmy w galeriach duże tylu carrefeur itp. To wina prawa nie galerii . Właściciel galeri myślisz nie płaci podatku od nieruchomosci czy podatku od zysku z wynajmu powierzchni sklepowej Serio masz pojęcie o czym piszesz
Ostatnio edytowane przez Piotrek87 : 13.02.2013 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując