Mareq napisał(a):

,,Nas'', to znaczy kogo ?
To jak mam inaczej nazywać bezrefleksyjnego fanatyka jednej partii, wypowiadającego się na tematy na których się nie zna zgodnie z linią partyjną, dla którego Tusk się ,,podpiął'' pod sukces innych, bo to oczywiste ?
|
Podpiął się jak nic, wiem, że to boli ale zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Tam gdzie trzeba było się postawić w Polskim interesie Tusk nic ni załatwił. Mało, nawet nie próbował. Żeby zdawać sobie z tego sprawę wystarczy logicznie myśleć.
No i czy ci inni faktycznie osiągnęli sukces to też dyskusyjne, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.
ps. o linii jakiej partii mówisz? Bo ja oceniam zgodnie z linią Polski i Polaków.