Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21196
Stary 13.02.2013, 15:07
Mareq napisał(a):Wyświetl post
,,Nas'', to znaczy kogo ?

To jak mam inaczej nazywać bezrefleksyjnego fanatyka jednej partii, wypowiadającego się na tematy na których się nie zna zgodnie z linią partyjną, dla którego Tusk się ,,podpiął'' pod sukces innych, bo to oczywiste ?
Podpiął się jak nic, wiem, że to boli ale zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Tam gdzie trzeba było się postawić w Polskim interesie Tusk nic ni załatwił. Mało, nawet nie próbował. Żeby zdawać sobie z tego sprawę wystarczy logicznie myśleć.

No i czy ci inni faktycznie osiągnęli sukces to też dyskusyjne, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.

ps. o linii jakiej partii mówisz? Bo ja oceniam zgodnie z linią Polski i Polaków.
Hej Nasz TS !!