Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5466
Stary 13.02.2013, 15:04
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Kapki to radzę przeczytać Spalonego Iwana .
czytałem i wiem, że Iwan pisze pochlebnie o Kapce i twierdzi, że te oskarżenia o ubecką przeszłość są bredniami i chyba podłością (nie pamiętam dokładnie Jego słów).

Jednak nie jestem pewien czy Iwan ma rację lub pisze prawdę... Cupiał Kapce może więcej wybaczyć, bo może Kapka ma coś na Bossa i tyle, albo na zasadzie rotacji tym razem Kapka ma swoje kolejne 5-15 minut.

Kapka pewnie dawno byłby prezesem, ale Boss chyba wie, że to mogłoby nie spodobać się Kibicom. Ale nie chce słuchać kibiców, którzy nie chcą Kapki tutaj. Kiedyś chyba obraził się nawet na SKWK i zerwał kontakty, za to że kibice podczas meczu domagali się wywalenia Kapki z klubu.

Dla mnie za tą "przeszłość", machloje z Mandziarą i Sportfive, namawianie Kuby to wyruchania Wisły, ściągnięcie Jovanicia i innych "bałkańskich talentów" należy się dyscyplinarka i kop w dupę.
Oczywiście, może nie znam prawdy i te pogłoski i opinie nie są prawdziwe i oczerniają niesłusznie Kapkę.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.02.2013 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując