W kazdym powinienes sie śmiać bo ta żałosna partyjka PiS nie ma żadnego zaplecza, ludzi na ministerstwa , pomysłu na rządzenie.
Nie mówię ze obecna ma pomysł bo takiego nie ma żadnego .
Ale konkrety co nam PISda ?
Akcja z profesorkiem Glinskim żałosna tragi farsa kiedy koalicja ma większość takie bicie piany w którym jest mistrzem swiata takim samym jak Tusk w usmiechaniu sie.
Ale prezes jest nie tykalny , kij ze przegrał już wszystko co mógł ale trzyma sie przywództwa parti jak kot kuwety. A po drodze strzelal jak do kaczek I wystrzelal takich członków swojej partii jak :
Ziobro
Marcinkiewicz
Kurski
Dorn
Jurek
Ujazdowski
Kamiński
Bielan
Migalski
Chyba wystarczy

A dziś w zamian mamy prezo dupo lizowcow jak hoffman, górski , sobecka itp. Serio tymi ludźmi przyciągną wyborców ? Jak te 7 lat PiS miał ciekawe osobowości tak dziś kogo ma ? Tak samo g zrobią jak peło robi dziś .