http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...?ticaid=1100ef
Tak jeszcze tylko wejścia do LM brakuje(nie daj Boże) i zdominują nas na całe lata, a te pieniądze Cupiała to będzie można sobie wsadzić gdzieś...
Jak ktoś chce to nawet bez kasy można skombinować fajny skład