Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21188
Stary 13.02.2013, 14:02
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Jareczek KA niedługo wraz z profesorem Zglińskim przejmą władze ( chyba że któryś z nich zostanie wybrany papieżem a słuchy chodzą że Jarek wacha sie pomiędzy premierostwem a papiestwem )

Skład przyszłego rzadu PISdy:
Le Premier : zależy jak głosować bedzie konklawe czy Don Jaro zostanie papieżem wtedy prof Glina jeśli nie to Don Jaro
Minister zdrowia i planowania rodziny: Anna Sobecka- licencjonowany instruktor metod naturalnego planowania rodziny
Minister ds. Równouprawnienia : poseł Górski , zacny poseł znany ze swej tolerancji
Minister Edukacji: prof. Pawłowicz , bezkompromisowa matka piątki dzieci , każde z innym mężczyzna , prywatnie lesbijka.
Minister Finansów: prof nieśmiertelna Gilowska
Minister Obrony i MSW: Agent James Bond 007 a nie sory nie ten agent , Agent pól naga klata- Tomek
Minister Sprawiedliwości : najsprawiedliwszy z najsprawiedliwszych Jarosław KA , bedzie łączył stanowiska
Minister Sportu: Jan Tomaszewski
Minister Transportu Kolowego i lotniczego: Antoni Macierewicz

Tak mniej wiecej wyglada nowy gabinet cieniASÓW partii PiS
W którym momencie powinienen się śmiać?
Wolałbym takie "smieszne" stanowiska (wolałbym jeszcze "inniejsze" swoją drogą) niż "POważne" jakie są teraz i wymyślają jak najbardziej poważne, coraz to nowsze POdatki. By żyło się lepiej.

Mareq napisał(a):Wyświetl post
Dla leminga z drugiej strony
Nie ma czegoś takiego jak "leming z drugiej strony". Swego czasu próbowano do wyborców PISu wymyślić przydomek. Było to bodajże "dziobak", ale widocznie mało chwytliwe. Nie przyjęło się. Cóż, próbujcie dalej. Widać boli was to.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 13.02.2013 o godz. 14:06.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."