Piotrek87 napisał(a):

Jareczek KA niedługo wraz z profesorem Zglińskim przejmą władze ( chyba że któryś z nich zostanie wybrany papieżem a słuchy chodzą że Jarek wacha sie pomiędzy premierostwem a papiestwem )
Skład przyszłego rzadu PISdy:
Le Premier : zależy jak głosować bedzie konklawe czy Don Jaro zostanie papieżem wtedy prof Glina jeśli nie to Don Jaro
Minister zdrowia i planowania rodziny: Anna Sobecka- licencjonowany instruktor metod naturalnego planowania rodziny
Minister ds. Równouprawnienia : poseł Górski , zacny poseł znany ze swej tolerancji
Minister Edukacji: prof. Pawłowicz , bezkompromisowa matka piątki dzieci , każde z innym mężczyzna , prywatnie lesbijka.
Minister Finansów: prof nieśmiertelna Gilowska
Minister Obrony i MSW: Agent James Bond 007 a nie sory nie ten agent , Agent pól naga klata- Tomek
Minister Sprawiedliwości : najsprawiedliwszy z najsprawiedliwszych Jarosław KA , bedzie łączył stanowiska
Minister Sportu: Jan Tomaszewski
Minister Transportu Kolowego i lotniczego: Antoni Macierewicz
Tak mniej wiecej wyglada nowy gabinet cieniASÓW partii PiS
|
W którym momencie powinienen się śmiać?
Wolałbym takie "smieszne" stanowiska (wolałbym jeszcze "inniejsze" swoją drogą) niż "POważne" jakie są teraz i wymyślają jak najbardziej poważne, coraz to nowsze POdatki. By żyło się lepiej.
Mareq napisał(a):

|
Dla leminga z drugiej strony
|
Nie ma czegoś takiego jak "leming z drugiej strony". Swego czasu próbowano do wyborców PISu wymyślić przydomek. Było to bodajże "dziobak", ale widocznie mało chwytliwe. Nie przyjęło się. Cóż, próbujcie dalej. Widać boli was to.