Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62635
Stary 13.02.2013, 13:19
Otoz to..
smieszne tytulu po JEDNYM meczu.
niech zatrzyma tego typu Ajax jeszcze z 20 razy to wtedy bedzie glowkowac.

Raz na czas to nawet Pawelek zatrzyma Barcelona na Camp Nou. Skonczylo sie na 0-4. Ale gdyby nie on bylaby dwucyfrowka.

A Cleber to drugi Van Persie bo strzelil gola Barcelonie..

rozumiem glupkowate rozumowanie niektorych gazet typu PS, fakt, gw, ale po weszlo bym sie tego nie spodziewal..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.02.2013 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując