Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21185
Stary 13.02.2013, 13:01
Cytat:
Nie Tusk ugrał, tylko co najmniej 10 państw korzystających z funduszu spójności, ale dla leminga to zawsze "Tusk ugrał".
Co za gość. Nie chodziło mi o to, że Tusk wjechał na białym koniu a cała Rada Europejska padła przed nim na kolana. Dla leminga z drugiej strony, to zawsze Tusk się ,,podpiął pod sukces innych''.

A ty dalej o Funduszu Spójności. Widzę, ze na wiedzę jesteś odporny. To coś gorszego niż ignorancja.

Cytat:
Jesteś kolego Mareq krypto klakierem, a że ostatnio rzadko masz okazję do klaki wydawało by się tak ewidentną to popuściłeś wodze fantazji, a teraz kombinujesz.

Przeczytaj jeszcze raz post od którego zaczęła się dyskusja(tylko nie wybiorczo) to zobaczysz jakie to strasznie klakierstwo. Pomijam już fakt, ze dla mnie te WRF są dalekie od ideału i jak PE je zablokuje, to nie będę płakał.

Cytat:
Wiem że taki był zamysł twojego występu, nieszczęśliwie Paweł wrzucił wykresy z których wynika coś zupełnie przeciwnego i masz problem.
Czy ty masz chociaż wykształcenie podstawowe ? Bo nie wiem czy to cynizm czy głupota.
Pomijam już fakt, że masz wyraźnie jakieś zdolności jasnowidza. Wiesz jaki był mój zamysł, wiesz, że Tusk się podpiął.

Zamysł mojego występu był taki, żeby napisać, że generalne zamierzenia i zapowiedzi Tuska(300 mld zł) co do funduszy przeznaczonych w ramach polityki spójności zostały osiągnięte. Co uważam za dobry wynik w kontekście specyfiki tych WRF.

Wykresy nie mają z tym nic wspólnego.

Wykresy mówią o tym, że ,,na czysto'' w ogólnej kwocie będziemy mieli mniej pieniędzy niż w obecnych WRF. Tylko, że ja nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej.

wis.la/ir155

Drozd, nie szukasz czasem partnerki ; ) ? Jeżeli tak, to zainteresuj się panią z linku powyżej. Pasujecie do siebie. Ona na ślepo Tuska uwielbia a Ty na ślepo krytykujesz.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 13.02.2013 o godz. 13:11.