westersyl napisał(a):

Wszystko wskazuje na to, że Bieszczad jest jeszcze mniej utalentowany niż niż nasz były bramkarz aczkolwiek nie wydaję tu osądu.
.
|
Jakim trzeba być ignorantem, żeby w ogóle porównywać "talenty" bramkarza, którego kolejno odstrzeliwano po testach w klubach II i III ligi, a bramkarza, który broni w średniej europejskiej lidze. Ciekawie będzie jak latem zostaniemy z Miśkiewiczem w bramce, który jest jedną wielką niewiadomą, niby coś trenował w Milanie, ale nawet gdy był wypożyczany nie grał. Mam tylko nadzieje, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby znów Pawełka sprowadzić.