Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62632
Stary 13.02.2013, 11:07
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wskazuje na to, że Bieszczad jest jeszcze mniej utalentowany niż niż nasz były bramkarz aczkolwiek nie wydaję tu osądu.

.
Jakim trzeba być ignorantem, żeby w ogóle porównywać "talenty" bramkarza, którego kolejno odstrzeliwano po testach w klubach II i III ligi, a bramkarza, który broni w średniej europejskiej lidze. Ciekawie będzie jak latem zostaniemy z Miśkiewiczem w bramce, który jest jedną wielką niewiadomą, niby coś trenował w Milanie, ale nawet gdy był wypożyczany nie grał. Mam tylko nadzieje, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby znów Pawełka sprowadzić.
Odpowiedz cytując