Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21181
Stary 13.02.2013, 08:37
No właśnie, wie ktos o reakcji tzw. rządu "polskiego" ? Co zrobił w obronie polskiej zawodniczki lżonej publicznie w taki sposób ? Wyobrażacie co by się działo, gdyby w Polsce izraelski tenisista w trakcie meczu był wyzywany od "żydowskich s....ów" ? Najpierw POlicyjna pacyfikacja sektoru, ambasador "polski" wezwany na dywanik w Izraelu, w światowych mediach nagonka, wynik spotkania anulowany - walkower, oświadczenie Światowego Kongresu Żydów, oświadczenie Tuska i Komorowskiego, potępiajace incydent i zapowiadające jeszcze większa walkę z ..kibolami, w lokalnych mediach programy publicystyczne z odpowiednim doborem rozmówców, gdzie uczestnicy domagają się stanowczej reakcji rządu, sądów i kościoła. Na koniec zajeły by się nimi sądy (najlepiej Tuleya sędzia sprawdzony, ewentualnie Milewski albo zawsze chętny awansować ktos inny) i tak z 5 lat więzienia (skoro za śpiewnie w czasie derbów nasz kibic dostał teraz na dniach 8 miesięcy więzienia).

Wpisywali się na forum miłosnicy ministra transportu Sławusia Nowaka i jego heroicznej walki z mordercami na drogach. Fajny news dla wszystkich niedoszłych morderców na drogach, nie korzystajcie w Polsce z klimatyzacji w trakcie jazdy bo zostaniecie .... mordercami:

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...tml#komentarze
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 13.02.2013 o godz. 08:43.