Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 13.02.2013, 06:56
Panowie ale taki drobny szczegół... to jest lotnisko. Kawał wybetonowanej prostej i tak już nadszarpnięte tym że ktoś jebnął prawie w środek kościół a pas, zabytek na skale światową robi za parking. Kościoła ani parkingu nikt usuwać nie chce, a czemu? Też usunąć bo psują obraz pasa i jeszcze ludzie zapamiętają że to parking a nie zabytkowy pas startowy.

Rozumiem budynek zabytkowego lotniska, rozumiem hangar, wieże kontroli lotów, ale część pasa startowego? Szczególnie że przy muzeum lotnictwa nikt pasa nie chce ruszać. Dla mnie cała akcja to przerost formy nad treścią i tyle.

I piękne zdjęcie pasa w całej okazałości, zdjęcia są, pamięć pozostania, nieużyteczną cześć zdemontować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując