Widzę, że Kurto wyrasta do miana nieoszlifowanego diamentu bo "wybronił" mecz z Ajaxem. Niby tak najeżamy na łysą pałę, a niektórzy jak widać mogliby go wiernie zastąpić.
Nasz były diament w akcji:
http://www.youtube.com/watch?feature...aZogx7Y#t=157s