Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62623
Stary 12.02.2013, 16:44
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Cupiał chciał zainwestować to tak, to miałyby te spekulacje sens. Ja jednak myślę, że tak jak w przypadku Piątka czy Przyrowskiego to jest wszystko bzdura, gdyż Cupiał chce jak najtaniej, jak najtaniej.

Piątka bym tutaj widział, Przyrowskiego niekoniecznie - uważam, że są lepsi bramkarze w lidze do wyciągnięcia.
Z "uciekinierów" z Polonii najciekawszy jest Dwaliszwili - szkoda, że Wisła obecnie nie znaczy tyle co kiedyś, bo byłby pewnie już nasz. Szkoda, że Cupiał nie złoży mu propozycji nie do odrzucenia.
Również nie wierzę w rozmowy z Piątkiem. Obstawiam, że w końcu dogadają się z Królem i Łukasz zostanie na Konwiktorskiej, podobnie jak Dwaliszwili czy Mr Webster. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym go widział u nas na środku pomocy.
Odpowiedz cytując