domin_czyzyny napisał(a):

Gdyby Cupiał chciał zainwestować to tak, to miałyby te spekulacje sens. Ja jednak myślę, że tak jak w przypadku Piątka czy Przyrowskiego to jest wszystko bzdura, gdyż Cupiał chce jak najtaniej, jak najtaniej.
Piątka bym tutaj widział, Przyrowskiego niekoniecznie - uważam, że są lepsi bramkarze w lidze do wyciągnięcia.
Z "uciekinierów" z Polonii najciekawszy jest Dwaliszwili - szkoda, że Wisła obecnie nie znaczy tyle co kiedyś, bo byłby pewnie już nasz. Szkoda, że Cupiał nie złoży mu propozycji nie do odrzucenia.
|
Również nie wierzę w rozmowy z Piątkiem. Obstawiam, że w końcu dogadają się z Królem i Łukasz zostanie na Konwiktorskiej, podobnie jak Dwaliszwili czy Mr Webster. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym go widział u nas na środku pomocy.